Mieszkaniec miasta? Możesz więcej uprawiać ogród!

Niezależnie od aktualnego, czy istniejesz palcem na zielono lub czarnym, działając do zakładzie dom, który potrafi zwiększyć wartość nieruchomości, jeśli przyjdzie sezon na licytacja. Niestety właśnie wówczas, hobby ogrodnictwa może być relaksujące stres-buster, kiedy jest aktualne wymagane. Poniżej wprowadzono kilka pomysłów, jak zamienić podwórko w minimalny, zielony kawałek raju.

Pobieraj z bylin młodych na placach słoneczny. Ziemia bylin chyba żyć zdobywana jako alternatywa dla trawy, gdzie spędza minimalny ruch pieszy pożądaj w środowiskach, gdzie trawa jest mądra do życia, na komentarz na spadku. Istnieją więcej odpowiednie między dużymi bylinami, ponieważ uczestniczą w tłumieniu chwastów i prowadzą glebę wilgotną i bolesną. Odpowiednim wyborem dla bylin wolnych jest pełzanie tymiankiem, ajudą, różnymi sedum, alyssumem i armerią.

Chroń sadzonki przed mrozem przy zachowaniu glinianych doniczek. Wczesna wiosna to groźny kolej na dzisiejszy ogród. Chcesz, aby rośliny przechodziły naprawdę szybko, jako owo dodatkowe, by zapewnić więcej czasu, ale sam mróz może zrobić swoje delikatne sadzonki. By chronić małe rośliny przed mrozem w ciemności, wystarczy umieścić małą, odwróconą glinianą doniczkę na wszą sadzonkę. Będą izolować z twarda oraz kłaść przed wiatrem.

Chętnie jest wskoczyć i nawiązać ogrodnictwo bez myśli, ale istotne jest, aby najpierw zaplanować ogród. W obecny metoda, jeśli zauważysz, że rośliny poruszają się budować, tylko nie pamiętają, co wówczas stanowi, możesz wywoływać się do układu, aby odświeżyć Twoją pamięć. Stanowi to imponujący forma na monitorowanie wszystkich roślin.

By pozbyć się roślin czerwonego pająka, użyj starej kawy. Weź piasek i połącz je spośród wodą w butelce z sprayem. Przetrwaj do flor i spryskaj wszystkie zakażone obszary. Kofeina na fundamentach pomoże roślinom zwalczyć roztocza, i w przeciwieństwie do wielu nowych napojów kofeinowych, na terenach kawowych nie ma nic złego dla roślin.

Aby rośliny rosły szybciej, wstępnie ogrzać glebę w parku przed przystąpieniem sadzenia. Część roślin kocha ciepłej gleby, co umożliwi im krótki wzrost. Pewnym spośród najprostszych sposobów wstępnego ogrzewania ziemie jest nałożenie go czarnym plastikiem, takim jak worki na śmieci lub plandekę.

Zimozielone rośliny są najlepiej obsadzone co najmniej cztery tygodnie przed zamarznięciem ziemi. Uzna to drewnie ustalić kilka korzeni, zanim gleba zamarznie pod koniec jesieni. Kwieciste wieczory nie spadają liści jesienią, jednak wciąż tracą wilgoć, dlatego ważne jest, aby je przyjąć w ziemię dobrze przed ważnym mrozem.

Pomyśl o schemacie kolorów. projektowanie ogrodu Twój wniosek w parku będzie ustawiać się łatwo oraz łatwo, jeśli wybierzesz model kolorów do sztuki. Przed przystąpieniem decyzji należy uwzględnić istniejące rośliny, takie jak kolor elewacji budynku. Możesz wybrać jeden system kolorów do sadzenia zdobycia także preparat zupełnie odmiennego dla różnej granicy w parku. Gdyby jesteś młodym ogrodnikiem, nie martw się o braki. Gdy zbudujesz z szlachetnym wyglądem, możesz po nisku usunąć niektóre rośliny!

Te pomoce powinny zdarzać Ci zrozumienie, jak zacząć działanie ogrodu do własnej nieruchomości. Zawsze pamiętaj, że by ogród zawsze wyglądał najlepiej, regularna opieka i renowacja jest wymagana. Zawsze z ograniczonym wysiłkiem przyjemnie jest stworzyć obszar, spośród którego potrafisz stanowić właściwie dumny.